Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

ZSEiE GIOŚ

INFORMACJA DOTYCZĄCA SPOSOBU ZBIERANIA I PRZECHOWYWANIA ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I ELEKTRONICZNEGO W FIRMIE MINTLAB PIOTR CIACIEK NR GIOŚ E0010141WZ1.

1. Zużyty sprzęt należy gromadzić na utwardzonym podłożu, pod zadaszeniem.

2. Miejsce składowania należy zabezpieczyć przed dostępem osób niepowołanych.

3. Zabrania się mieszania zużytego sprzętu z odpadami innego rodzaju.

4. Wskazane jest selektywne gromadzenie zużytego sprzętu według grup sprzętu określonych w ustawie o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym.

5. Niedopuszczalne jest dokonywanie demontażu lub jakiejkolwiek rozbiórki sprzętu w miejscu jego gromadzenia.

6. W przypadku transportowania i gromadzenia urządzeń zawierających substancje niebezpieczne (freon, oleje, itp.) należy bezwarunkowo zapobiec rozszczelnieniu się zużytego sprzętu i uwolnieniu do środowiska substancji niebezpiecznych.

7. Zgromadzony sprzęt można przekazać wyłącznie do zakładów demontażu które posiadają aktualne zezwolenie na działalność w tym zakresie i są wpisane do rejestru Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska.

8. Każdy przypadek przekazania zużytego sprzętu wymaga udokumentowania zgodnie przepisami ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym.

9. W razie jakichkolwiek wątpliwości co do sposobu postępowania ze zużytym sprzętem należy zasięgnąć opinii Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska bądź skontaktować się z przedstawicielem Biosystem Elektrorecykling.

10. Zgodnie z art.42 pkt 1 sprzedawca detaliczny i sprzedawca hurtowy są obowiązani do nieodpłatnego przyjęcia zużytego sprzętu w ilości nie większej niż sprzedawany nowy sprzęt, jeżeli zużyty sprzęt jest tego samego rodzaju co sprzedany.

11. Informacje i zgłoszenia odbioru zużytego sprzętu należy kierować na nr tel. (012) 29 666 2512. Miejsca składowania zużytego sprzętu elektronicznego w firmie Mintlab Piotr Ciaciek:- Jana Długosza 2-6, 51-162 Wrocław

Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 18 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-09-16
Szybka akcja - bez problemów
2021-10-19
Kontakt i obsługa OK - POLECAM !!!
pixel